Chata na Skalke, ubytovanie Kremnica

Chata na Skalke ponúka ubytovanie v príjemnom horskom prostredí.

Chata na Skalke, ubytovanie Kremnica

Chata na Skalke, ubytovanie Kremnica

Chata na Skalke ponúka ubytovanie v príjemnom horskom prostredí.

Adresa: Skalka pri Kremnici, 967 01 Kremnica
Telefón:+421903506228

Chata na Skalke ponúka ubytovanie v príjemnom horskom prostredí, v nadmorskej výške 1188 m, na hrebeni Kremnických hôr, s nepravidelným autobusovým spojom.

Je orientovaná predovšetkým na klientov ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru horskej chaty v príjemnom prostredí priamo na hrebeni Kremnických hôr pred hotelovým ubytovaním v meste. V roku 2009 prebehla rekonštrukcia izieb vrátane nábytkového vybavenia, nové sú tiež toalety a sanitárna časť.

V roku 2010 a 2011 bola celková vnútorná rekonštrukcia chaty dokončená renováciou spoločnej kuchyne ( vrátane moderných spotrebičov ) a jedálenskej časti. Rekonštrukciou prešla aj spoločenská miestnosť, ktorá je navyše vybavená TV a SAT prijímačom a tiež spoločenskými hrami pre voľný čas.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.