Penzión Veža, ubytovanie Kremnica

Ubytovanie v srdci čarovnej Kremnice.

Penzión Veža, ubytovanie Kremnica

Penzión Veža, ubytovanie s wellness Kremnica

Ubytovanie v srdci čarovnej Kremnice.

Adresa: Dolná 68/4, 967 01 Kremnica
Telefón:00421 908 835 350
E-mail:info@penzionveza.sk

Pozývame Vás stráviť zopár romantických chvíľ v rodinnom mini Penzióne Veža v srdci historickej Kremnice. Veríme, že si pobytom u nás ešte viac spríjemníte návštevu „zlatej Kremnice a jej krásnej prírodnej scenérie s možnosťami letnej turistiky v okolí Kremnických vrchoch. V blízkosti sú záme rekreačné lyžiarske strediská Skalka pri Kremnici a Krahule.

Do penziónovej časti sa vchádza cez dvor a drevenú VEŽU - vretenové schodisko. Veža je dominantou penziónu a zároveň nás inšpirovala k jeho názvu. Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 zo siedmych izieb. Toto poschodie je prepojené drevenou pavlačou s privátnou časťou domu, v ktorej je umiestnená recepcia a 2 raňajkové miestnosti/ komorné konferenčné využite . Na druhom poschodí veže sa nachádzajú 3 izby a 1 apartmán. Romantický večer s pohárom dobrého vínka pri sviečkach pod nočnou oblohou si môžete vychutnať na strešnej teraske penziónu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.